طراحی سایت
 • اخذ دیپلم رسمی

 • اخذ دیپلم رسمی
 • روزهای برگزاری

  • شنبه
  • یک شنبه
  • دو شنبه
  • سه شنبه
  • چهار شنبه
  • پنج شنبه
 • نحوه برگزاری

  حضوری و غیر حضوری
 • طول دوره

  6 ماه الی یک سال
 • ظرفیت کلاس

  100
 • هزینه دوره

  2,600,000ريال تومان
 • مشاوره رایگان و ثبت نام

دیپلم رسمی چیست

دیپلم رسمی چیست مدرکی که شما بتوانید با در دست داشتن آن موقعیت زندگی خود را تغییر دهید. را دیپلم رسمی می گویند یعنی شما بتوانید به دانشگاه بروید و سربازی قدری فاصله بگیرید. و موقعیت شغلی خود را ارتقا دهید این یعنی یک دیپلم کار آمد و قابل استفاده که مزیتهای بیشماری را برای شما به همراه دارد. خرید دیپلم رسمی نه تنها هزینه زیادی را به شما تحمیل می کند متحمل شدن. هزینه های گزاف با خرید دیپلم های غیر قانونی توسط افراد سودجو شما را در همان نگاه می‌دارد. مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون و خرید آن از وب سایت های آموزشی مطالبی را شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. اگر می خواهید کسب و کار جدید را آغاز کنید و یا اینکه خدمت سربازی شما نزدیک است. و قرار است به لطف داشتن یک مدرک دیپلم سابقه کاری خود را با پایه حقوق بیشتری ارتقا دهید. به شما توصیه می‌کنیم در ادامه با ما همراه شوید.

خرید دیپلم رسمی

ارزانترین دیپلم با رنج های قیمتی بسیار متمایزی برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. به عنوان مثال خرید دیپلم نظری در رشته علوم تجربی قیمت بیشتری را نسبت به خرید دیپلم کار و دانش در رشته حسابداری به شما تحمیل می کند. هم ماهی مهم به معنی برتری این بر آن ندارد. زیرا ممکن است که کار شما را یک دیپلم حسابداری به مراتب بیشتر از یک دیپلم نظری راه بیاندازد. پس بیشتر به جای اینکه به سراغ این برویم به چه دیپلمی از قیمت مقرون به صرفه تری ما را بهره مند می کند. باید به این مهم فکر کنیم چه چیزی برای ما کارآمدتر است. برای کسب اطلاع از قیمت تمام شده خرید دیپلم رسمی می توانید به وب سایت های آموزشی میرعلوی در این راستا مراجعه کنید. اطلاعات لازم را پیرامون این مهم کسب کنید این را به یاد داشته باشید. که دیپلم های قانونی با استعلام قانونی زیر نظر آموزش و پرورش قیمت متفاوت تری را نسبت به اخذ دیپلم های روتین در بازار که از ارزش قانونی فاقد است بهره گرفتند.

مشکلات ناشی از خرید دیپلم های تقلبی

اگر با مشکلات ناشی از خرید دیپلم تقلبی آشنایی کافی را ندارید. در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد تا مبادا دست سودجویان سبب متضرر شدن شما شود. جعلی بودن دیپلم یکی از مهمترین پارامتر هایی که کاربران با خرید دیپلم های فیک و تقلبی به آن دچار می شوند. جعلی بودن مدرک دیپلم است که پس از پرداخت هزینه به آنها ارائه می‌شود. یعنی مدرکی به شما تحویل داده می شود. که مهر آن اصلی نیست است و هیچ استعلام قانونی در پس آن وجود ندارد. اصلا مشخص نیست که مدرک صادر شده زیر نظر کدام وزارت آموزشی برای شما تهیه شده است. اینگونه موارد بسیار زیاد است. اگر ناشناخته اقدام به خرید دیپلم کنید قطعاً شما هم گرفتار آن خواهید شد. استفاده از کاغذ های تقلبی مهر های تقلبی و استعلام های غیر واقعی تنها بخشی است. پارامترهای است که با خرید مدرک های جعلی و تقلبی و پیش روی شما قرار می گیرد.

مشکلات خرید دیپلم تقلبی

پیش پرداخت در بسیاری از مواقع افراد سودجو با برقراری یک رابطه دوستانه با شما مبلغی را به عنوان پیش پرداخت از شما دریافت می کنند. تا در زمان مناسب دیپلم را به شما عرضه کند اما این را به یاد داشته باشید. که اگر واریزی از طریق درگاه های معتبر زیر نظر موسسات آموزشی شناخته‌شده دنبال نشود. بدون تردید این پیش پرداخت ها نشانهای از کلاهبرداری بوده و شما را متضرر خواهد کرد. هرچقدر این رقم کمتر باشد نشان دهنده سود جویی بیشتری دارد. زیرا بدون تردید پیشنهاد قیمت های گزاف و زیاد شما را از خرید دیپلم رسمی و قانونی بازمی‌دارد. به دنبال راه چاره دیگری می گردید اما زمانی که قیمت بسیار مقرون به صرفه نسبت به قیمت روتین در بازار به شما توصیه می شود. ترجیح می دهید با پرداخت آن دیپلم خود را هرچه سریعتر به دست بگیرید. بارها این مهم مشاهده شده است که افراد سودجو با گرفتن پول پیش پرداخت دیگر هیچ وقت جواب تلفن و پیام های شما را نمی‌دهند. و شما هم هیچ راه دسترسی دیگری آنها نخواهید داشت.

استعلام موقت قانونی

شاید برخی از شما پیش از آنکه استعلام قانونی دیپلم خود را مشاهده نکنید. اقدام به پرداخت هیچ هزینه ای در راستای خرید مهارت دیپلم نیز نکنید. باید به شما بگویم برخی از این استعلام‌ها به‌صورت موقت بوده و هیچ تضمینی در پشت آن نیست. یعنی کلاهبرداران تنهایی را با استعلام قانونی اما تنها در یک روز به شما ارائه می دهند. و پس از آن دیگر پاسخگوی شما نخواهد بود. آنها بخشی از سیستم های آموزش و پرورش دست پیدا کردند. نتوانستند به صورت موقت یک استعلام به صورت قانونی تهیه کرده. به صورت گروهی به شما و سایر دوستان شما ارائه کنند. که این امر نشان است یک مدرک غیر قانونی دارد.

کلام آخر پیرامون خرید دیپلم رسمی

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که می خواهید یک دیپلم قانونی و رسمی را در اختیار بگیرید. با ترفندهایی که کلاهبرداران به منظور فروش دیپلم های غیر قانونی در سر راه شما قرار می دهند. بهتر است آشنا شوید خرید دیپلم با استعلام های غیرقانونی آن هم به صورت موقت عدم پاسخگویی و پشتیبانی به سوالهای شما در طی گذر زمان خاموش شدن خط پاسخگویی و عدم پاسخگویی به پیام های شما تمام می تواند. نشانه ای است از یک سو استفاده باشد. از سوی دیگر ممکن است به شما ارائه شود اما هیچ مهر و نشانه معتبر دی بر روی آن حک نشده باشد. این یعنی پرداخت هزینه برای یک کاغذ بلااستفاده و دیگری که ممکن است. با خرید های غیر قانونی در پیش روی شما قرار بگیرد. این است که شما مبلغی را بسیار پایین تر از بازار پرداخت کنید. اما این پیش پرداخت دست شما را به هیچ جایی وصل نکند. زیرا یک کلاهبرداری بیش نبوده است. مطالب پیشرو به منظور آشنایی بیشتر شما با ترفندهای کلاهبرداران مورد استفاده تان قرار گرفته باشد. و با مراجعه به وب سایت‌های آموزشی معتبر بتوانید مدرک معتبر و قابل استفاده را برای خود تهیه کنید.

Print
<h1 class="num_of_comment">برای دادن نظر لطفا <a href="https://miralavi.com/Login?returnurl=%2f%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa%2f%d8%a7%d8%ae%d8%b0-%d8%af%db%8c%d9%be%d9%84%d9%85">وارد شوید</a> و یا <a href="https://miralavi.com/Register?returnurl=%2f%d8%ae%d8%af%d9%85%d8%a7%d8%aa%2f%d8%a7%d8%ae%d8%b0-%d8%af%db%8c%d9%be%d9%84%d9%85">ثبت نام</a> کنید</h1>