طراحی سایت
 • اخذ دیپلم معماری

  اخذ و دریافت دیپلم معماری

 • اخذ دیپلم معماری

اخذ و دریافت دیپلم معماری

اخذ دیپلم معماری از دو راه برای شما در نظر گرفته شده است. اگر شما در رشته نظری مشغول به تحصیل هستید. از طریق رشته ریاضی و فیزیک این مهم برای شما به عنوان یک زیر مجموعه در نظر گرفته شده است. یعنی زمانی که دیپلم ریاضی و فیزیک خود را می گیرید و می خواهید راهی دانشگاه شوید. می توانید با انتخاب رشته معماری در رشته مهندسی معماری مدرک تحصیلی خود را برای شروع یک کسب و کار جدید به دست آورید. از سوی دیگر از طریق هنرستان های فنی و حرفه ای سریع تر می توانید. در کوتاه ترین زمان ممکن مستقیم راهی دیپلم معماری شده و از آن طریق به دانشگاه های جامع علمی و کاربردی وارد شوید و به ادامه تحصیل بپردازید. البته راه یابی به دانشگاه از طریق دیپلم های خریداری شده. تنها زمانی برای شما موثر است که شرایط خاص و ویژه خود را داشته باشد. اینکه شما از افراد سود جو اقدام به خرید یک دیپلم غیر رسمی کنید. به هیچ عنوان شما را به هدف نهایتان نمی رساند. از همین رو در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون چند و چون شرایط اخذ دیپلم معماری مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. اگر به دنبال یک راه سریع و قانونی برای دیپلم معماری خود هستید با ما همراه شوید.

شرایط اخذ دیپلم معماری

اینکه قرار است شما با پرداخت قیمت دیپلم معماری از راه موسسات خرید و فروش دیپلم بپردازید. به این منظور نیست که تنها با پرداخت هزینه ای شما قادر به خرید مدرک دیپلم خواهید بود. برای این مهم باید شرایط فوق را داشته باشید.

 • شما باید به سن قانونی هجده سال برای اخذ مدرک دیپلم رسیده باشید.
 • آخرین مدرک تحصیلی شما اگر سیکل باشد می توانید به خرید قانونی و رسمی مدرک دیپلم بپردازید.
 • ریز نمرات تحصیلی خود را با آخرین مدرک باید به موسسات آموزشی معتبر تحویل دهید. تا در صورت نیاز به حذف درس های عمومی و تطبیق آن با سایر دروس بار مالی شما کم شود.
 • به هیچ عنوان نباید اقدام به پیش پرداخت های گزاف کنید. زیرا نرخ مصوب دیپلم معماری توسط آموزش و پرورش اعلام شده است. و پرداخت هر رقمی بیشتر از آن جنبه قانونی نخواهد داشت و مزیتی را از آن شما نخواهد کرد.
 • مدارک قانونی با استعلام قانونی همراه بوده و برای شما ارزش قانونی دارد و به راحتی می توانید از طریق آن راهی دانشگاه شوید.
 • عمر استعلام مدرک تحصیلی شما نباید کوتاه مدت به عنوان مثال به تضمین استعلام قانونی یک ساله باشد. زیرا این مدرک تا سالیان سال با شما همراه خواهد بود.
 • از مهر تقلبی و برگه های تقلبی برای گواهینامه تحصیلی شما استفاده نشده باشد. زیرا مدرکی که در دست دارید شبیه یک سند خواهد بود و دیگر هیچ ارزشی برای شما نخواهد داشت.

خرید مدرک دیپلم معماری از موسسه میر علوی

همان طور که می دانید در فضای مجازی و سایت های آگهی دهنده پر شده است. از کسانی که اقدام به خرید دیپلم های رسمی می کنند. خرید دیپلم معماری، درس های دیپلم معماری، خرید دیپلم فوری، اخذ دیپلم در کوتاه ترین زمان ممکن و ده ها شیوه تبلیغاتی دیگر در این راستا در پیش روی شما عزیزان قرار دارد. باید بگویم بسیاری از این افراد کلاهبردار هستند و با پرداخت پیش پرداخت دیگر اثری از آن ها نخواهید دید. برخی از افراد دیگر نیز با در دست داشتن مدارک تقلبی دیپلمی را به شما ارائه می دهند. که هیچ جنبه رسمی و استعلام قانوی در پشت آن نیست. پس به جای اینکه عجولانه برای دریافت دیپلم معماری اقدام کنید. به شما توصیه می کنیم به وب سایت میر علوی که سال ها است. در این راستا مشغول به فعالیت است سری بزنید. تا از شیوه نامه های جدید آموزش و پرورش در راستای خرید یک دیپلم قانونی و ارزشمند اطلاعات لازم را کسب کنید. به جای صرف هزینه های گزاف کافی است. یک بار به موسسه میر علوی سری بزنید و به صورت غیر حضوری در امتحاناتی که از سوی آموزش و پرورش برای شما در نظر گرفته می شود شرکت کنید. سپس با در دست داشتن دیپلم رسمی و قانونی خود راهی دانشگاه شوید.

مزیت های در دست داشتن دیپلم معماری

دیپلم معماری شبیه به دیپلم نقشه کشی ساختمان است. زیرامعمار باید طرح اولیه را ترسیم کند تا مهندس عمران بتواند با طراحی و نقشه کشی آن به پیاده سازی طرح بپردازد. دیپلم های که از سوی کاردانش برای شما در نظر گرفته می شود. شامل سه مهارت است که باید آن ها را از سر بگذاریند. مهارت نقشه کشی عمومی ساختمان، نقشه کشی معماری و طراحی معماری داخلی سه مهارتی است. که بعد از اخذ دیپلم معماری شما به آن مسلط می شوید. از آن پس به بعد به سادگی می توانید به نقشه کشی خانه های ویلایی و ساختمانی های آپارتمانی بپردازید. اگر در این راستا با نرم افزار اتوکد آشنایی کافی داشته باشید. نقشه کشی سه بعدی نیز برای شما ساده تر دنبال می شود. شما به سادگی م یتوانید به طراحی نما بپردازید و کارفرما را از توانمندی های خود مطالع کنید.

کلام آخر پیرامون اخذ دیپلم معماری

همان طور که می دانید دیپلم های کاردانش و فنی و حرفه ای به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن اگر شما دارای یک مهارت حرفه ای باشید. به بازار کار راهی می کند. در این راستا می توانید. از دیپلم معماری بهره بگیرید که مزیت های بی شماری را برای شما به همراه دارد. با در دست داشتن دیپلم معماری و پاس کردن درس های دیپلم معماری این مهم برای شما فراهم می شود. که در قدم اول وارد بازار کار شوید. اگر با اتوکد آشنایی داشته باشید کار به صورت دور کاری برای شما فراهم می شود. در نهایت می توانیم بگویم دیپلم معماری راه را برای رسیدن به دانشگاه های عالی به منظور ادامه تحصیل نیز در پیش روی شما عزیزان باز می کند. امید است مطالب پیش رو پیرامون دیپلم معماری و مزیت های بهره گیری از آن مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. و از این پس بهترین انتخاب ها در پیش روی شما عزیزان باشد.

Print

نوشتن یک نظر

نام: ایمیل:
نظر:
افزودن نظر