• دیپلم حسابداری

 • دیپلم حسابداری
 • روزهای برگزاری

  • شنبه
  • دو شنبه
  • چهار شنبه
 • نحوه برگزاری

  حضوری و غیر حضوری
 • طول دوره

  یک سال
 • ظرفیت کلاس

  20
 • هزینه دوره

  7,000,000ريال تومان
 • مشاوره رایگان

مدرک دیپلم حسابداری

دیپلم حسابداری یکی از پرکاربردترین مدارکی از که شما می توانید. با استفاده از آن به راحتی وارد کار شوید. آنجایی که این روستا دیگر شبیه گذشته کسی چرتکه به‌دست نمی‌گیرد. و محاسبات خود را به صورت روزانه به صورت دستی به انجام می رساند. باید بگوییم رشته حسابداری بسیار ارزشمند شده است. زمانی که شما مدرک دیپلم حسابداری را به دست می گیرید به سادگی می توانید. به دانشگاه را پیدا کرده پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنید. در ساده ترین حالت ممکن درس های دیپلم حسابداری به شما این امکان را می دهد. مرکز فروش و فروشگاه های بزرگ مراجعه کنید. به عنوان متصدی صندوق در بخش حسابداری با حقوق قابل قبول مشغول به کار شوید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون مزیت های گرفتن دیپلم حسابداری و دلیل استقبال از آن توسط دانش آموزان مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. اگر شما هم قصد دارید با رشته حسابداری وارد کار شوید. باید بگویم با خرید و اخذ دیپلم حسابداری این راه برای شما سریع تر از هر زمان دیگری دنبال می‌شود.

جهت اخذ دیپلم رسمی می توانید از مهارت های این رشته استفاده کنید.

کارهای مرتبط با دیپلم حسابداری

حسابداری مالی: در کلیه شرکت‌ها و مؤسسات تجاری و غیرانتفاعی.
حسابداری صنعتی: در کلیه واحدهای صنعتی و شرکت‌های تولیدی.
حسابداری دولتی: در کلیه سازمان‌ها و ادارات دولتی به عنوان حسابدار یا عامل ذی‌حساب.
حسابداری مالیاتی: در ادارات دارایی.
حسابداری بیمه: در مؤسسات بیمه.
حسابداری بانک‌ها: در شعبه‌ها و سرپرستی بانک‌ها.

حضور در بازار کار با دیپلم حسابداری

دیپلم حسابداری در دانشگاه و دبیرستان به عنوان پر کاربرد ترین رشته شناخته شده است. دلیل این امر چیزی نیست مگر حضور در بازار کارهای متفاوت که مزیت های بی شماری را برای افراد مسلط به حسابداری در بر دارد. شما به سادگی می توانید در بخش خدمات، صنعت و بازرگانی وارد بازار کار شوید. حال اگر به رایانه و کار با حسابداری تسلط کافی داشته باشید. می توانید این مهارت ها را شکل گسترده تری ببخش��د. از سوی دیگر دانشجویان فارغ التحصیل در رشته حسابداری با کسب مهارت های جدید حتی می توانند. به آموزش درس حسابداری در دانشگاه و دبیرستان نیز بپردازند. از آنجایی که در بازار کار به این رشته بسیار اهمیت داده می شود. آموزش و پرورش نیز سعی کرده است. با فراگیر کردن این رشته در بین دانش آموزان سرعت جذب نیرو در بازار کار را بیشتر کند.

کسب مهارت با دیپلم حسابداری

اگر می خواهید با تجربه یک دانش کافی وارد کار رشته حسابداری شوید. باید همیشه اطلاعات خود را به روز نگه دارید. عدم تسلط به قوانین مالیاتی قوانین مرتبط با تامین اجتماعی و قانون کار عدم داشتن مهارت اجتماعی در یک رابطه کاری خوب و نداشتن تسلط کافی برای شیوه نامه های جدیدی که ارائه می‌شود. بدون تردید شما را در این مسیر موفق نمی کند این را به یاد داشته باشید. در کنار گرفتن قیمت دیپلم حسابداری شما به عنوان یک حسابدار نیاز است. با قوانین مرتبط با حسابداری به خوبی آشنایی پیدا کنید. این مهم برای شما فراهم نمی‌شود مگر با کسب تجربه از طریق دانشگاه اینترنت و افراد متخصص در اینجا شما را یاری می رساند. و از همه مهمتر باید با نرم افزارهای حسابداری به شکل بسیار کارآمدی را در دنیای مدرن امروز به خود گرفتند. به خوبی آشنایی پیدا کنید تا بتوانید اطلاعات بروز و مفیدی را در مسیر کسب و کار خود پیاده کنید. داشتن اطلاعات کافی در زمینه استانداردها و اصول پایه رشته حسابداری بدون تردید از شروع کارآموزی شما را به عنوان یک فرد موفق در پروسه های کاری تان به تصویر می‌کشد.

دیپلم حسابداری شاخه کاردانش

حتی کسانی که از میانگین نمرات قابل قبولی بهره نگرفته اند می توانند راهی دبیرستان کاردانش شوند. شما به سادگی می توانید بعد از حضور در این دبیرستان رشته حسابداری که یکی از زیر شاخه های دبیرستان کاردانش به شمار ��ی آید دیپلم این رشته را کسب کنید. حال اگر به هر دلیلی تا کنون به اهمیت این درس پی نبرده بودید. در رشته تحصیلی دیگری ادامه تحصیل داده اید یا اینکه دیپلم ردی محسوب می شوید اصلا نگران نباشید. شما به سادگی می توانید با در دست داشتن اطلاعات شخصی و ریز نمرات خود به همراه آخرین مدرک تحصیلی به وب سایت های معتبری همچون میر علوی با مشاورین این بخش در راستای دریافت دیپلم کاردانش و زیر شاخه حسابداری مشورت کنید. این مهم بدون تردید مسیر چشم گیر و قابل اعتمادی را در پیش روی شما باز خواهد کرد. دیگر نیازی به طی کردن یک پرسه سه ساله برای دریافت مدرک دیپلم نیز شما با خرید دیپلم می توانید این زمان را برای رسیدن به اهداف خود کوتاه تر طی کنید.

کلام آخر پیرامون دیپلم حسابداری

این روزها حسابداری به دلیل پیشرفت بسیار چشم گیری که داشته است به عنوان ریاضی مالی نیز شناخته می شود. از همین رو به جرئت می توانیم بگویم کسانی که با تجربه و تخصص و با یک توانمندی به خصوص در حوزه کاری حسابداری و حسابرسی وارد می شوند. از حقوق بسیار قابل قبولی بهره می گیرند. شما نیز می توانید به عنوان یک کارآموز پس از کسب مدرک دیپلم راهی بازار کار شوید. و از مزیت های این رشته بهره مند شوید. اگر از سن رسمی شما برای ثبت نام در ارکان های دولتی هنوز نگذشته باشد. به سادگی می توانید در آزمون های که برای رشته حسابداری برگزار می شود نیز شرکت کنید. البته اگر پس از اخذ دیپلم راهی دانشگاه شوید راه برای کار شما در بورس و بانک نیز بسیار ساده تر فراهم می شود. از آنجایی که در بخش های خصوصی صنعتی، تولیدی و خدماتی نیاز به یک حسابدار قهار نیز بسیار به چشم می آید. باید به شما بگویم برای رسیدن به یک شغل خوب در این حرفه خیلی نیازی به این در و آن در زدن نیست. کافی است شما با نرم افزارهای مرتبط با حسابداری و ثبت و سندهای که به این درس مرتبط می شود آشنا باشید. سپس خود را بر اساس آخرین اطلاعات به روز نگه دارید و راهی بازار کار شوید. امید است مطالب پیش رو شما عزیزان را با مزیت های رشته حسابداری و اهمیت داشتن دیپلم حسابداری بیشتر از هر زمان دیگری آشنا کرده باشد.

1
0

بهمن محمدی

بعد از گرفتن دیپلم حسابداری میتونم دانشگاه برم ؟


1
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر

بله دیپلم هایی که ما ارائه میدهیم کاملا قانونی بوده و دارای استعلام است و می توانید بدون هیچ گونه مشکلی به دانشگاه مراجعه کنید.


1
0

مریم جهانی

قیمت دیپلمش چقدره؟


1
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر

حدود ۷ میلیون تومان


1
0

بهنام آقایی

سلام

من سال ۹۳ دیپلم گرفتم ازتون اون موقع خیلی ضروری بود برام گرفتنش چون باعث افزایش رتبه و حقوقم میشد خداروشکر با کمک شما گرفتم خیلی متشکرم


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، با تشکر از نظر خوبتان وظیفه ما ارائه بهترین خدمات به شما است. ما همیشه در کنار شما خواهیم بود. ممنو از اینکه مجموعه مارا انتخاب کردید.


0
0

معصومه جهانی

حضوری باید بیام واسه ثبت نام ؟


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، بله با در دست داشتن مدارک به مجموعه مراجعه کنید.


0
0

حمید جوادنیا

خیلی منو یاری کردید ممنون ازتون آقای علوی ارادتمند شما جوادنیا


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر خدمت آقای جوادنیا عزیز، با تشکر از نظر خوبتان ، وظیفه ما ارائه بهترین خدمات به شما است


0
0

جوادی

بهترین مجموعه اید بدون تعارف


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر خدمت شما‌، ممنون از نظر خوبتان نظر لطف شما است


0
0

مهران قاسمی

کارشون حرف نداره


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر خدمت شما‌، ممنونیم از نظر خوبتان


0
0

معراج

من خیلی راضی ام ازتون


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر خدمت شما‌، ممنونیم از نظر خوبتان

نوشتن یک نظر

در این فرم اطلاعات شما را ذخیره می‌کنیم تا بتوانیم نظرات شما را ثبت کنیم. برای مشاهده قوانین به صفحات حریم خصوصی و شرایط استفاده مراجعه کنید
افزودن نظر