80

برای گرفتن مدرک دیپلم به کجا مراجعه کنیم

ﺳﻪشنبه, 30 شهریور,1400
برای گرفتن مدرک دیپلم به کجا مراجعه کنیم
 

گرفتن مدرک دیپلم

گرفتن مدرک دیپلم- دیپلم یک مدرک قانونی است که نیاز است زیر نظر آموزش و پرورش صادر شود. اگر شما مدرک سیکل دارید و می خواهید. بعد از چندین سال که از تحصیل فارغ شده اید مدرک دیپلم خود را به دست آورید و به ادامه تحصیل بپردازید. بایداز طریق ارکان های که وابسته به نظام آموزش و پرورش هستند. مدرک دیپلم خود را به صورت قانونی به دست آورید. برای این منظور در قدم اول می توانید به مراکز وابسته به فنی و حرفه ای مراجعه کنید. اگر مدرک دیپلم دارید و م�� خواهید تغییر رشته بدهید. کلیه دروس شما تطبیق داده می شود. و می توانید مدرک قانونی خود را از طریق فنی و حرفه ای در کوتاه ترین زمان ممکن به دست آورید. اگر مدرک دیپلم ندارید قدری زمان نیاز است. تا به مدرک دیپلم خود دست پیدا کنید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون مراکزی که شما می توانید. برای اخذ دیپلم به صورت حضوری و غیر حضوری مراجعه کنید. مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم پس با ما همراه باشید.

توضیحات دریافت دیپلم مدرکی معتبر

دیپلم به صورت کلی به سه دسته نظری، فنی و کاردانش دسته بندی می شود. شما می توانید. بعد از اخذ این سه دیپلم راهی دانشگاه شوید و به ادامه تحصیل بپردازید و تا مقطع دکتری نیز درس بخوانید. مدرک دیپلم نظری خود به سه دسته ریاضی، انسانی و تجربی تقسیم می شود. شما برای تحصیل در نظام نظری نیاز است. به دبیرستان های دولتی بروید و در آنجا مدرک قانونی خود را کسب کنید. در این مورد که اگر سن قانونی شما گذشته است. شرایط حضور در مراکز دولتی برای شما فراهم نیست باید به دبیرستان های شبانه بروید تا بتوانید. با تطبیق دادن دروس در یکی از سه شاخه نظری به ادامه تحصیل بپردازید؛ اما برای رشته های فنی و کاردانش می توانید.به موسساتی که زیر نظر آموزش و پرورش فعالیت می کنند مراجعه کنید تا بتوانید. مدرک دیپلم قانونی خود را زیر نظر آموزش و پرورش به دست آورید. رشته های مثل حسابداری، نقشه کشی، معماری و برق ساختمان و ده ها رشته دیگر برای ادامه تحصیل در پیش روی شما برای انتخاب وجود دارد.

جهت اخذ دیپلم رسمی می توانید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

مدرک رسمی و قانونی

خرید دیپلم قانونی یکی دیگر از راهکارهای است. که شما به صورت غیر حضوری می توانید به این مهم دست پیدا کنید. برای این منظور کافی است. به وب سایت های اموزشی که در این راستا فعالیت می کنند. مراجعه کنید تا بتوانید یک مدرک قانونی را به دست آورید. بعد از ثبت نام کلاس های مرتبط با رشته شما به صورت غیر حضوری برگزار می شود. شما بعد از حضور در این کلاس ها و مطالعه دروسی که به صورت جزوه ای در اختیار شما قرار داده می شود می توانید. به اخذ دیپلم قانونی خود دست پیدا کنید. زمانی که حرف از یک مدرک قانونی به میان می آید. به این منظور است که می توانید با استعلام کد تاییدیه تحصیلی خود راهی دانشگاه شوید. و به ادامه تحصیل بپردازید. این امر نشان از ضمانت نامه اعتبار قانونی این مراکز آموزشی دارد. که زیر نظر آموزش و پرورش به آموزش می پردازند. خرید دیپلم به صورت قانونی بهتر است. زیر نظر موسسات آموزشی معتبر دنبال شود تا شما در این راه متضرر نشود. این را به یاد داشته باشید که مدرک قانونی و معتبر ادامه تحصیل را برای شما به سادگی فراهم می کند.

مدرک قانونی بزرگسالان

قانونی دیگری است که برای کس��نی در نظر گرفته شده است. که شرایط حضور در مراکز دولتی آموزش و پرورش را ندارند اما تمایل دارند. در یکی از سه رشته نظری به ادامه تحصیل بپردازند. برای این منظور ما به شما توصیه می کنیم به دبیرستان های شبانه مراجعه کنید. ریز نمرات خود در مقطع راهنمایی و یا دبیرستان را در صورتی که درس شما نصفه و نیمه رها شده است. باید ارائه دهید. کلیه دروس مورد نیاز به شما اعلام می شود. شما می توانید. با دریافت جزوه های که به شما ارائه می شود به ادامه تحصیل بپردازید. این امر دوره زمانی کوتاه تری را برای ادامه تحصیل از شما می گیرد. شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن مد��ک قانونی خود را در دست بگیرید. و راهی دانشگاه شوید. به عنوان مثال شما اگر در دبیرستان نیمه راه منصرف از ادامه تحصیل شده باشید. می توانید دروس عمومی خود را تطبیق دهید. و تمامی دروس عمومی را پاس نکنید. برای این منظور کافی ا��ت دروس تخصصی به تنهایی پاس شود. دوره زمانی کوتاه تری برای رسیدن به یک استعلام قانونی از کد تاییدیه تحصیل شما به این صورت نیاز است.

جهت مشاهده برنامه درسی رشته های کاردانش کلیک کنید.
 

کلام آخر پیرامون مدرک دیپلم

همان طور که در طی مقاله پیش رو عنوان شد. شما می توانید برای رسین به مدرک قانونی دیپلم خود به دو صورت حضوری و غیر حضوری به دو مرکز آموزشی مراجعه کنید. در قدم اول می توانید به موسسات مرتبط با نظام آموزش و پرورش مراجعه کنید. این امر شرایط ادامه تحصیل در رشته های فنی و کاردانش را برای شما فراهم می کند. در قدم بعدی می توانید به موسساتی که زیر نظر اموزش و پرورش به صورت قانونی مشغول به کار هستند مراجعه کنید. برای این منظور کافی است به صورت اینترنتی در کلاس های آموزشی ثبت نام کنید تا مدرک قانونی دیپلم در اختیار شما قرار داده شود. این را به یاد داشته باشید. که اگر به هر دلیلی موفق به اخذ دیپلم نشده اید. به عنوان مثال ترک تحصیل کرده اید و سن قانونی شما برای حضور در مدارس دولتی سپری شده است. یا اینکه شرایط ادامه تحصیل مهیا نبوده است و درس را نصفه و نیمه رها کرده اید. به هر صورت به راحتی می توانید به یک مدرک قانونی و معتبر دسترسی پیدا کنید. امید است مطالب ارائه شده در مورد اخذ مدرک قانونی دیپلم از مراکز آموزشی خاص و دبیرستان های شبانه مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. و از این پس بهترین ها برای رسیدن به موفقیت های بیشتر و ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی بالاتر در پیش روی شما عزیزان قرار بگیرد.

37641 رتبه بندی این مطلب:
4.0
 

ملیکا اجاقلو

This comment is deleted.

مشاور آموزشی

This comment is deleted.

1
0

Mari

من سال دوازدهم انسانی هسم تجدیددارم..

ومیخواستم بقیه واحدهامواگربشه یکاریش کنم که بتونم دیپلم بگیرم توی مدرسه بزرگسالم هسم یه راه حل میخواسم ممنون


4
4

HSN

سلام برای گرفتن مدرک دیپلم بایدبشینی خونه درس بخونی


15
5

احمد نظری

ادرس اموزشگاه رو میشه بگید


11
0

مشاور آموزشی

باسلام

خیابان آزادی نرسیده به خیابان خوش نبش کوچه کامیاران پلاک 250 طبقه منفی یک


8
5

مریم نیازی

شماره تلفن اموزشگاه رو میشه بدین


9
1

مشاور آموزشی

با سلام

78 60 37 66 021

با مراجعه به بخش تماس با ما نیز میتوانید به اطلاعات تماس به راحتی دسترسی پیدا کنید.


12
1

یاشار بختیاری

هزینه گرفتن دیپلم چقدر هست؟


22
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر

دیپلم حسابداری: ۷ میلیون

دیپلم نقشه کشی (معماری): ۸ میلیون

دیپلم گرافیک رایانه: ۶ میلیون

و در آخر دیپلم گردشگری که از طرف مجتمع ما پیشنهاد می شود: ۴ میلیون تومان


6
0

امیر اسماعیلی

سلام مشاوره حضوری هم دارید ؟


16
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر بله می توانید در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ الهی ۱۸ به دفتر مرکزی مجتمع آموزشی میرعلوی واقع در خیابان آزادی نرسیده به خوش جنوبی نبش کوچه کامیاران پلاک 250 واحد ۷ مراجعه کنید.


19
1

سیما احمدی

سلام

به مهندس علوی سلام برسونید

من ده سال پیش از ایشون دیپلم نقشه کشی گرفتم.

الان مهندس عمران هستم، قدر دان زحماتشان هستم


17
0

مشاور آموزشی

با سلام و خسته نباشید خدمت سرکار خانم سیما احمدی

با تشکر از نظر خوبتان وظیفه ما ارائه بهترین خدمات ممکن به شما است. ممنون از اینکه مجتمع آموزشی میرعلوی را انتخاب کردید.


5
0

رضا قورچیان

سلام خسته نباشید اخذ دیپلم چقدر زمان میبره؟


18
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر

بستگی به رشته تحصیلی حدود ۴ ماه الی ۱ سال طول می کشد.


7
0

مینا ممی زاده

فیلم واقعا مفید بود

توضیحات عالی و کاملا مفهومی


11
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، ممنون از وقتی که برای بازدید از فیلم گذاشتید. امیدواریم برایتان مفید واقع بوده باشد.

در آینده ای نزدیک تعداد فیلم های بیشتری به اینصورت در سایت قرارداده خواهد شد.


2
0

ساغر

سلام بنده ۳۰ سالمه و مدرک سیکل دارم .میخوام دیپلم قانونی قابل استعلام بگیرم هزینه و زمان گرفتن مدرک قانونی برای دانشگاه به چه صورته امسال؟


2
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، قیمت دیپلم هایی که مجموعه ما ارائه میدهد به صورت زیر است:

دیپلم حسابداری: ۷ میلیون

دیپلم نقشه کشی (معماری): ۸ میلیون

دیپلم گرافیک رایانه: ۶ میلیون

و در آخر دیپلم گردشگری که از طرف مجتمع ما پیشنهاد می شود: ۴ میلیون تومان

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.


1
0

مهدی طاقتی

سلام من سال دوازدهم روتموم کردم ولی ۳تا تجدیداوردم میخواستم میشه یه جوری این سه تارو پاس کردش ودیپلم انسانی روبگیرم


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، مجموعه ما دیپلم نظری ارائه نمی دهد.


1
0

ابولفضل صمدی

فیلم رو فکر کنم تازه اضافه کردید خیلی محتواش خوب بود کاملا توضیح داده شده همه چیز


4
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، با تشکر از وقتی که برای تماشای فیلم گذاشتید، امیدواریم برایتان مفید واقع بوده باشد


1
1

نسترن

سلام خسته نباشید. من ۲۰ ساله هستم و دیپلوم معماری دارم . قصد دارم که دیپلوم تجربی هم بگیرم سنم که جلویه اینو نمیگیره ؟ چیکار میتونم بکنم که سریع ترین حالت اینکارو بکنم؟ چون متوجه سن قانونی نشدم..ممنون میشم بهم جواب بدید


2
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر‌، مجموعه ما در شاخه های نظری فعالیتی ندارد.


0
0

کامران میرغلامی

سلام من سیکل دارم و 46 سالم هست به حسابداری هم علاقه دارم،دیپلم این رشته رو با کمک شما توی چند سال میتونم بگیرم؟


4
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، حدود ۱ سال طول میکشه


1
0

اسی

سلام من پایه دوازدهم رشتم انسانی هست فقط نمیتونم امتحان بدم خرداد تجدید اوردم الانم وقت نمیکنم میخواستم بدونم هزینش چقدره شرایطش چجوریه


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، مجموعه ما در رشته های نظری فعالیتی ندارد.


0
0

رشید

حتما میام


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، منتظر حضور پر مهرتان هستیم


0
0

مهدی اسکندری

با سلام وقت بخیر.من اول دبیرستان رو اموزش از راه دوریعنی شبانه روزی خوندم.یدونه ریاضی مونده.میخواستم ببینم دیپلم تربیت بدنی چقد میکشه بگیرم.قیمتش چند درمیاد..یا اینکه دارین ندارین


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، مجموعه ما دیپلم تربیت و بدنی را ندارد، برای راهنمای و ثبت نام در رشته های دیگر با همان اول دبیرستان می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید


0
0

سهیلا محمودنیا

عالی هستید مچکرم ازتون با مجموعه خوبتون


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، ممنونم از نظر خوبتان


0
0

رضا حیدری

سلام من تا اول دبیرستان خوندم دوتا تجدید داشتم ادبیات وزیست، دیگه ادامه ندادم حالا میخوام دیپلم بگیرم باید چیکار کنم....؟ چقدر هزینه داره وچقدر طول می کشه؟


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، بستگی به رشته انتخابی شما دارد، برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید تا مشاور های ما شما را کامل راهنمایی کنند.


1
0

اراکی

بسیار خوب


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، تشکر از نظر خوبتان


0
0

Roya

سلام وقت بخیر دیپلم فنی حرفه ایی دارم ایا میشه دیپلم تجربی بخرم؟


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، خیر امکان ندارد به هیچ عنوان


0
0

Roya

سلام وقت بخیر آیا میشه با رشته فنی حرفه ایی کامپیوتر که دارم دانشگاه در رشته تجربی تحصیل کنم و یا کنکور تجربی بدم؟بدون اینکه دیپلم تجربی داشته باشم؟


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، خیر باید پیش دانشگاهی تجربی داشته باشید، این امر امکان پذیر نمی باشد.


1
0

رامتین

سلام ببخشید بنده قصد گرفتن دیپلم دارم و اینکه بنده تا کلاس 9 ام 8 ام تحصیل کردم و زمانی که کرونا شد دیگه ادامه ندادم

و الان باید چکار کنم اگه بخوام دیپلم بگیرم

19 سال هم سن دارم و متولد 82 هستم

و اینکه الان حتماً باید از 9 ام به بعد رو بخونیم یا راه دیگه ی هم هست

البته ۹ام رو چون در کلاس ها شرکت نکردم قبول نشدم ولی کارنامه اش رو دارم

و سوال دیگه که داشتم اینه که ما این دیپلم رو که بگیریم میتونیم مهاجرت تحصیلی بکنیم

و اینکه چقدر زمان می‌بره که دیپلم رو بگیریم


1
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، بله به راحتی میشه انجام داد و دیپلم گرفت، هیچ نیازی به حضور در سر کلاس ها نمی باشد، ما شما را در تمامی مراحل یاری میکنیم، و امکان مهاجرت تحصیلی هم فراهم است و حدود 1.5 سال طول می کشد.

برای راهنمایی بهتر و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.


1
0

مینا

خیلی ممنون من ازتون دیپلم گرفتم خیلی در حقم آقایی کردید


1
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، با تشکر از نظر خوبتان، وظیفه ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد.


0
0

غزل علینژاد

من از این مجموعه دیپلم گردشگری گرفتم و به شدت راضی بودم خیلی کمک کردن واقعا ممنونم ازشون حتما بهتون پیشنهاد میکنم که برید و دیپلم بگیرید. من واسه دادن به محل کارم میخاستم که اونا بهم گفته بودن استعلام میگیرن. دیپلمی که گرفتم فکر میکردم غیر قانونی هستش ولی اشتباه میکردم . این مجتمع کاملا قانونی دیپلم میده و استعلام رسمی میشه گرفت از دیپلم ها


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و درود خدمت شما، ممنونیم از نظر خوبتان وظیفه ما ارائه بهترین خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد تا به بهترین نتیجه ای که مد نظرتان است برسید.


0
0

شهرام

دیپلم انسانی میخام تا یازدهم انسانی خوندم


1
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، دوست عزیز مجموعه ما در شاخه های نظری فعالیتی ندارد


0
0

حامد اعلایی

کمترین زمان چقدره واسه گرفتن دیپلم ؟ مثلا ۱ ماهه میشه ؟ دیگه نهایت ۲ ماه


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، خیر امکان پذیر نمی باشد


0
0

محتشمیان

راضی بودم


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر

با تشکر از نظر خوبتان وظیفه ما ارائه بهترین خدمات به شما است


0
0

امیدکاکا

خیلی عالی هستید


0
0

سید محمود میرعلوی

با سلام و احترام جناب امیدکاکا عزیز

ممنون از نظر لطفتون


0
0

ایمان میرزاخانی

با دیپلمی که شما میدید میتونم وارد دانشگاه بشم؟


0
0

سید محمود میرعلوی

سلامو عرض ادب جناب میرزاخانی عزیز

بله میتونید در همه رشته ها در مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته ادامه تحصیلی بدید

البته در همه رشته ها در دانشگاه های آزاد، علمی کاربردی و غیر انتفاعی در مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و در پیام نور در مقطع کارشناسی پیوسته(کاردانی باید در همان رشته ای ثبت نام کنید که در دیپلم بوده اید)


0
0

محمد مهدی

سلام میشه دیپلمم رو یک هفته ای بگیرم ؟

چجوری تضمین میکنید


2
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر خدمت شما، به هیچ وجه امکان این مورد نمی باشد، کاملا غیر قانونی می باشد و فاقد اعتبار ...


0
0

A.m

سلام ببخشید به عنوان مثال من دیپلم حسابداری بگیرم از شما ، حتما باید در دانشگاه حسابداری بخونم یا میتوانم در رشته های دیگری هم شرکت کنم؟


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیرخدمت شما، در دانشگاه هر رشته ای را میتوانید بخوانید.


0
0

عرفان

سلام خسته نباشید

من تا کلاس دهم حسابداری خوندم و الان ترک تحصیل کردم.میشه با این یک سال که شما آموزش میدید این سه سال رو رد کرد؟


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر خدمت شما، بله کاملا امکان پذیر می باشد. شما لطف کنید از طریق تماس یا از طریق دکمه مشاوره رایگان با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.


0
0

امید

سلام خوبید

خیلی ممنون ازتون خیلی عالی هستید


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر خدمت شما، ممنونیم از نظر خوبتان


0
0

مجید

سلام من تا سال آخر رشته علوم تجربی ادامه دادم ولی سال آخر دروس زبان وفیزیک ور راضی رو تمام نکردم و این ۳درس هنوز هم پاس نکردم آیا امکانش هست من دیپلم بگیرم


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر خدمت شما، دوست عزیز برای این موضوع شما باید به مدرسه بزرگسال مراجعه کنید.


0
0

عرفان

سلام خسته نباشید

من اگه بخوام دروس عمومی رو در مدرسه بزرگسال بگذرونم سن یا شرایط خاصی وجود دارد


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر خدمت شما، خیر


0
0

بهنام

راضی بودم ازشون


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر خدمت شما‌، ممنون از نظر خوبتان


0
0

مولا

خیلی عالی بودید


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر خدمت شما‌، ممنون از نظر خوبتان


0
0

مرتضی

خیلی زود تر از چیزی که فکرشو میکردم دیپلم گرفتم.ممنونم ازتون


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر خدمت شما‌، ممنونیم از نظر خوبتان


0
0

علی

باسلام درود من تادوره ابتدای درس خوانده ام چگونه می توانم غیرحضوری دیپلم وفوق دیپلم بگیرم


0
0

سید محمود میرعلوی

سلام

ببخشید از اینکه دیر جوابتون رو میدم. شما میتونید توی نظام جدید آموزشی یا همون نظام 6-3-3 دیپلم بگیرید

پس باید اول ششم رو بگیرید و بعد نهم و بعد از اون سه سال دوم متوسطه

همه ی این ها حدود 2 تا 2.5 سال در مجتمع میرعلوی طول میکشه و لازم نیست نگران هیچ چیز باشید

لطفا حضوری مراجعه کنید


0
1

امیرحسین

دیپلم ندارم آیا میشه مدرک دیپلم رشته فنی حسابداری یا کامپیوتر بگیرم؟چقدر میشه و چقدر طول می‌کشه تا آماده بشود؟


0
1

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر خدمت شما، بله امکان پذیر می باشد با همکاران ما در تماس باشید

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید