20

برای گرفتن مدرک دیپلم به کجا مراجعه کنیم

ﺳﻪشنبه, 30 شهریور,1400
برای گرفتن مدرک دیپلم به کجا مراجعه کنیم
 

گرفتن مدرک دیپلم

گرفتن مدرک دیپلم- دیپلم یک مدرک قانونی است که نیاز است زیر نظر آموزش و پرورش صادر شود. اگر شما مدرک سیکل دارید و می خواهید. بعد از چندین سال که از تحصیل فارغ شده اید مدرک دیپلم خود را به دست آورید و به ادامه تحصیل بپردازید. بایداز طریق ارکان های که وابسته به نظام آموزش و پرورش هستند. مدرک دیپلم خود را به صورت قانونی به دست آورید. برای این منظور در قدم اول می توانید به مراکز وابسته به فنی و حرفه ای مراجعه کنید. اگر مدرک دیپلم دارید و م�� خواهید تغییر رشته بدهید. کلیه دروس شما تطبیق داده می شود. و می توانید مدرک قانونی خود را از طریق فنی و حرفه ای در کوتاه ترین زمان ممکن به دست آورید. اگر مدرک دیپلم ندارید قدری زمان نیاز است. تا به مدرک دیپلم خود دست پیدا کنید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون مراکزی که شما می توانید. برای اخذ دیپلم به صورت حضوری و غیر حضوری مراجعه کنید. مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم پس با ما همراه باشید.

توضیحات دریافت دیپلم

پیرو درخواست های مکرر شما عزیزان، توضیحاتی درباره دریافت دیپلم در قالب فیلم ارائه کردیم. میتوانید با مشاهده این فیلم اطلاعات تکمیلی چگونگی اخذ دیپلم رسمی را دریافت کنید.

مدرکی معتبر

دیپلم به صورت کلی به سه دسته نظری، فنی و کاردانش دسته بندی می شود. شما می توانید. بعد از اخذ این سه دیپلم راهی دانشگاه شوید و به ادامه تحصیل بپردازید و تا مقطع دکتری نیز درس بخوانید. مدرک دیپلم نظری خود به سه دسته ریاضی، انسانی و تجربی تقسیم می شود. شما برای تحصیل در نظام نظری نیاز است. به دبیرستان های دولتی بروید و در آنجا مدرک قانونی خود را کسب کنید. در این مورد که اگر سن قانونی شما گذشته است. شرایط حضور در مراکز دولتی برای شما فراهم نیست باید به دبیرستان های شبانه بروید تا بتو��نید. با تطبیق دادن دروس در یکی از سه شاخه نظری به ادامه تحصیل بپردازید؛ اما برای رشته های فنی و کاردانش می توانید.به موسساتی که زیر نظر آموزش و پرورش فعالیت می کنند مراجعه کنید تا بتوانید. مدرک دیپلم قانونی خود را زیر نظر آموزش و پرورش به دست آورید. رشته های مثل حسابداری، نقشه کشی، معماری و برق ساختمان و ده ها رشته دیگر برای ادامه تحصیل در پیش روی شما برای انتخاب وجود دارد.

جهت اخذ دیپلم رسمی می توانید از مهارت های این رشته استفاده کنید.

مدرک رسمی و قانونی

خرید دیپلم قانونی یکی دیگر از راهکارهای است. که شما به صورت غیر حضوری می توانید به این مهم دست پیدا کنید. برای این منظور کافی است. به وب سایت های اموزشی که در این راستا فعالیت می کنند. مراجعه کنید تا بتوانید یک مدرک قانونی را به دست آورید. بعد از ثبت نام کلاس های مرتبط با رشته شما به صورت غیر حضوری برگزار می شود. شما بعد از حضور در این کلاس ها و مطالعه دروسی که به صورت جزوه ای در اختیار شما قرار داده می شود می توانید. به اخذ دیپلم قانونی خود دست پیدا کنید. زمانی که حرف از یک مدرک قانونی به میان می آید. به این منظور است که می توانید با استعلام کد تاییدیه تحصیلی خود راهی دانشگاه شوید. و به ادامه تحصیل بپردازید. این امر نشان از ضمانت نامه اعتبار قانونی این مراکز آموزشی دارد. که زیر نظر آموزش و پرورش به آموزش می پردازند. خرید دیپلم به صورت قانونی بهتر است. زیر نظر موسسات آموزشی معتبر دنبال شود تا شما در این راه متضرر نشود. این را به یاد داشته باشید که مدرک قانونی و معتبر ادامه تحصیل را برای شما به سادگی فراهم می کند.

مدرک قانونی بزرگسالان

قانونی دیگری است که برای کسانی در نظر گرفته شده است. که شرایط حضور در مراکز دولتی آموزش و پرورش را ندارند اما تمایل دارند. در یکی از سه رشته نظری به ادامه تحصیل بپردازند. برای این منظور ما به شما توصیه می کنیم به دبیرستان های شبانه مراجعه کنید. ریز نمرات خود در مقطع راهنمایی و یا دبیرستان را در صورتی که درس شما نصفه و نیمه رها شده است. باید ارائه دهید. کلیه دروس مورد نیاز به شما اعلام می شود. شما می توانید. با دریافت جزوه های که به شما ارائه می شود به ادامه تحصیل بپردازید. این امر دوره زمانی کوتاه تری را برای ادامه تحصیل از شما می گیرد. شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن مدرک قانونی خود را در دست بگیرید. و راهی دانشگاه شوید. به عنوان مثال شما اگر در دبیرستان نیمه راه منصرف از ادامه تحصیل شده باشید. می توانید دروس عمومی خود را تطبیق دهید. و تمامی دروس عمومی را پاس نکنید. برای این منظور کافی است دروس تخصصی به تنهایی پاس شود. دوره زمانی کوتاه تری برای رسیدن به یک استعلام قانونی از کد تاییدیه تحصیل شما به این صورت نیاز است.

جهت مشاهده برنامه درسی رشته های کاردانش کلیک کنید.

کلام آخر پیرامون مدرک دیپلم

همان طور که در طی مقاله پیش رو عنوان شد. شما می توانید برای رسین به مدرک قانونی دیپلم خود به دو صورت حضوری و غیر حضوری به دو مرکز آموزشی مراجعه کنید. در قدم اول می توانید به موسسات مرتبط با نظام آموزش و پرورش مراجعه کنید. این امر شرایط ادامه تحصیل در رشته های فنی و کاردانش را برای شما فراهم می کند. در قدم بعدی می توانید به موسساتی که زیر نظر اموزش و پرورش به صورت قانونی مشغول به کار هستند مراجعه کنید. برای این منظور کافی است به صورت اینترنتی در کلاس های آموزشی ثبت نام کنید تا مدرک قانونی دیپلم در اختیار شما قرار داده شود. این را به یاد داشته باشید. که اگر به هر دلیلی موفق به اخذ دیپلم نشده اید. به عنوان مثال ترک تحصیل کرده اید و سن قانونی شما برای حضور در مدارس دولتی سپری شده است. یا اینکه شرایط ادامه تحصیل مهیا نبوده است و درس را نصفه و نیمه رها کرده اید. به هر صورت به راحتی می توانید به یک مدرک قانونی و معتبر دسترسی پیدا کنید. امید است مطالب ارائه شده در مورد اخذ مدرک قانونی دیپلم از مراکز آموزشی خاص و دبیرستان های شبانه مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. و از این پس بهترین ها برای رسیدن به موفقیت های بیشتر و ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی بالاتر در پیش روی شما عزیزان قرار بگیرد.

3482 رتبه بندی این مطلب:
4.7
روزهای برگزاری
  • شنبه
  • یک شنبه
  • دو شنبه
  • سه شنبه
  • چهار شنبه
  • پنج شنبه
نحوه برگزاریحضوری و غیر حضوری
طول دوره6 ماه الی یک سال
ظرفیت کلاس100
هزینه دوره 4,000,000ريال
 
20
1

ملیکا اجاقلو

سلام ممنون بابت سایت خوبتون

میخاستم بپرسم مدرک گردشگری چقد هزینش میشه؟


15
0

مشاور آموزشی

با سلام و درود

حدود ۴ میلیون تومان


11
1

احمد نظری

ادرس اموزشگاه رو میشه بگید


10
0

مشاور آموزشی

باسلام

خیابان آزادی نرسیده به خیابان خوش نبش کوچه کامیاران پلاک 250 طبقه منفی یک


8
3

مریم نیازی

شماره تلفن اموزشگاه رو میشه بدین


7
0

مشاور آموزشی

با سلام

78 60 37 66 021

با مراجعه به بخش تماس با ما نیز میتوانید به اطلاعات تماس به راحتی دسترسی پیدا کنید.


7
0

یاشار بختیاری

هزینه گرفتن دیپلم چقدر هست؟


21
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر

دیپلم حسابداری: ۷ میلیون

دیپلم نقشه کشی (معماری): ۸ میلیون

دیپلم گرافیک رایانه: ۶ میلیون

و در آخر دیپلم گردشگری که از طرف مجتمع ما پیشنهاد می شود: ۴ میلیون تومان


6
0

امیر اسماعیلی

سلام مشاوره حضوری هم دارید ؟


16
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر بله می توانید در روزهای شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ الهی ۱۸ به دفتر مرکزی مجتمع آموزشی میرعلوی واقع در خیابان آزادی نرسیده به خوش جنوبی نبش کوچه کامیاران پلاک 250 واحد ۷ مراجعه کنید.


18
0

سیما احمدی

سلام

به مهندس علوی سلام برسونید

من ده سال پیش از ایشون دیپلم نقشه کشی گرفتم.

الان مهندس عمران هستم، قدر دان زحماتشان هستم


15
0

مشاور آموزشی

با سلام و خسته نباشید خدمت سرکار خانم سیما احمدی

با تشکر از نظر خوبتان وظیفه ما ارائه بهترین خدمات ممکن به شما است. ممنون از اینکه مجتمع آموزشی میرعلوی را انتخاب کردید.


4
0

رضا قورچیان

سلام خسته نباشید اخذ دیپلم چقدر زمان میبره؟


17
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر

بستگی به رشته تحصیلی حدود ۴ ماه الی ۱ سال طول می کشد.


3
0

مینا ممی زاده

فیلم واقعا مفید بود

توضیحات عالی و کاملا مفهومی


10
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، ممنون از وقتی که برای بازدید از فیلم گذاشتید. امیدواریم برایتان مفید واقع بوده باشد.

در آینده ای نزدیک تعداد فیلم های بیشتری به اینصورت در سایت قرارداده خواهد شد.


1
0

ساغر

سلام بنده ۳۰ سالمه و مدرک سیکل دارم .میخوام دیپلم قانونی قابل استعلام بگیرم هزینه و زمان گرفتن مدرک قانونی برای دانشگاه به چه صورته امسال؟


1
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، قیمت دیپلم هایی که مجموعه ما ارائه میدهد به صورت زیر است:

دیپلم حسابداری: ۷ میلیون

دیپلم نقشه کشی (معماری): ۸ میلیون

دیپلم گرافیک رایانه: ۶ میلیون

و در آخر دیپلم گردشگری که از طرف مجتمع ما پیشنهاد می شود: ۴ میلیون تومان

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.


1
0

ابولفضل صمدی

فیلم رو فکر کنم تازه اضافه کردید خیلی محتواش خوب بود کاملا توضیح داده شده همه چیز


1
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، با تشکر از وقتی که برای تماشای فیلم گذاشتید، امیدواریم برایتان مفید واقع بوده باشد

نوشتن یک نظر

در این فرم اطلاعات شما را ذخیره می‌کنیم تا بتوانیم نظرات شما را ثبت کنیم. برای مشاهده قوانین به صفحات حریم خصوصی و شرایط استفاده مراجعه کنید
افزودن نظر