طراحی سایت
 • آموزش اکسس به همراه مدرک

 • آموزش اکسس به همراه مدرک
 • روزهای برگزاری

  • شنبه
  • دو شنبه
  • چهار شنبه
 • ساعت برگزاری

  17:30 تا 19
 • طول دوره

  4 جلسه
 • ظرفیت کلاس

  8
 • هزینه دوره

  ريال210,000 تومان
 • ثبت نام آنلاین

اساتید مرتبط

 

آموزش نرم افزار Access 2010, 2013

مجتمع فنی میرعلوی با توجه به رسالت خود در زمینه آموزش علوم کامپیوتر و با توجه به رشد روز افزون علوم کامپیوتری و آموزش‌های کوتاه مدت، در راستای تحقق رسالت خویش و فراگیری کامل دوره نرم افزار مایکروسافت اکسس در حال برگزاری دوره‌ی تخصصی آموزش اکسس 2010، 2013 و 2016 می باشد. با توجه به تخصصی بودن این دوره و با توجه به مخاطبان خاص این مهارت، دوره‌های عمومی این مهارت به همراه دوره‌ی ICDL تدریس می گردد و بیشتر فعالیت موسسه در زمینه آموزش این نرم افزار بصورت خصوصی می باشد.

درباره دوره آموزش نرم افزار Access

نرم افزار Access به عنوان یكی از برنامه‌های طراحی و مدیریت بانک‌های اطلاعاتی مورد استفاده قرار گرفته و برای ایجاد بانک‌های اطلاعاتی كه حجم خیلی بالایی ندارند، امكانات خوبی را فراهم می كند. در این دوره آموزشی شما با اجزاء بانک اطلاعاتی و اصول ویرایشی جداول آشنا خواهید شد. همچنین نحوه درج انواع داده‌‌ ها و کلید اصلی را خواهید آموخت. ایجاد جداول ساده و پیشرفته، فیلتر کردن و مرتب سازی داده ‌‌ها نیز از دیگر مطالب این دوره آموزشی است.
همچنین در این دوره شما با نحوه تنظیم ویژگی‌‌ های فیلد ها و روش‌ های سنجش اعتبار آشنا خواهید شد. همچنین مبانی ایجاد و ویرایش روابط و کار با انواع مختلف Query‌‌ ها از دیگر مباحثی است که در مجتمع فنی میرعلوی به‌صورت کامل مورد مطالعه قرار گرفته است. و در مرحله پیشرفته‌ی این دوره نیز با انواع فیلدهای محاسباتی آشنا شده و نحوه ایجاد گزارش و Form‌‌ ها را با جزئیات فراوان فرا خواهید گرفت.

روند برگزاری دوره آموزش نرم افزار Access

Access 2010, 2013, 2016 یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی می باشد که این دوره در شعبه مرکزی، شعبه جردن و همچنین در سرای محله کاووسیه نیز برگزار می گردد. پس از گذراندن موفق این دوره گواهینامه معتبر دوره آموزشی Access 2010, 2013 را از مجتمع فنی میرعلوی دریافت خواهید کرد. مدرسان این دوره از اساتید مجرب و با سابقه طولانی تدریس در مجتمع فنی میرعلوی می‌باشند و از صفر تا صد برنامه مدیریت بانک اطلاعاتی اکسس را به شما آموزش خواهند داد.

اهداف دوره آموزش نرم افزار Access

 1. آشنایی با ویژگی های فیلدها و روش های سنجش اعتبار

مخاطبین دوره آموزش نرم افزار Access

 1. دانشجویان مهندسی صنایع و IT

 2. تمامی کارکنان یا افرادی که با سیستم اطلاعاتی و پایگاه داده کار می‌کنند

سرفصل ها

 1. ورود به Access
 2. اجزاء بانک اطلاعاتی
 3. کار با دستورهای ویرایشی
 4. کار با  shutter Bar
 5. کار با انواع داه ها
 6. درج داده ها متنی
 7. ویرایش رکوردها و فیلدها
 8. کار با Index
 9. کار با Query ها
 10. کار با یک بانک اطلاعاتی نمونه
 11. مبانی ورود و خروجی گرفتن از اطلاعات
 12. فیلد محاسباتی و داده های متنی
 13. قالب بندی گزارش ها و داده های عددی
 14. روش های Import  و Export
 15. کار با Macro ها
کلمات کلیدی:
Print

نوشتن یک نظر

نام: ایمیل:
نظر:
افزودن نظر