طراحی سایت بصورت حرفه‌ای، ایمن و مدرن

ما در دپارتمان طراحی سایت مجتمع فنی میرعلوی سایت هایی را طراحی می کنیم که شما بدون کمترین دانش فنی  بتوانید مدیریت صفر تا صد سایت را بر عهده بگیرید. در تقسیم بندی که ما برای سایت‌های مان داریم در حالت کلی دو نوع دسته بندی کلی وجود دارد که هر کدام از این‌ها به نوبه خود دارای زیردسته و زیرمجموعه های زیادی است. این دو دسته عبارتند از سایت هایی با تراکنش‌های مالی (فروشگاهی) و سایت های نمایشگاهی 

فرآیند طراحی سایت و سایت‌های طراحی شده

ما در بخش انفورماتیک مجتمع فنی میرعلوی برای امور طراحی وب‌سایت یک فرآیند مشخص تعریف کرده ایم تا شما عزیزان قبل از اینکه اقدام به سفارش طراحی سایت بنمایید یک دیدگاه کلی نسبت به کار وبسایت خود داشته باشید. فرآیند تعریف شده توسط ما شامل 5 گام می باشد که می توانید آن را با کلیک روی دکمه زیر مشاهده نمایید. هر گونه سوالی یا مساله ای بود از طریق روش‌های زیادی که برای تماس فراهم کرده ایم با ما در تماس باشید

خدمات وب‌سایت ما صرفا منحصر به مشتریان طراحی وب ما نیست. اگر شما وبسایتی دارید و بعد از مطالعه خدمات ما به این نتیجه رسیدید که می‌توانیم کمک تان کنیم خوشحال می‌شویم در خدمت شما باشیم

ویژگی‌های خدمات طراحی وبسایت در گروه انفورماتیک مجتمع فنی میرعلوی

 1. استفاده از تکنولوژی NET. - بهره‌گیری از این تکنولوژی که دامنه‌ی نفوذ آن روز به روز در حال گسترش است و مخصوصا با توجه به شرایط جامعه‌ی ایران نیروی متخصص و مجرب برای این تکنولوژی کم نیست، سبب می‌شود محدودیت‌هایی که معمولا پیش روی توسعه نرم‌افزار چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ هزینه‌ای شکل می‌گیرد بصورت خیلی خوب کاهش یابد و در نتیجه ارائه راه‌حل‌های مبتنی بر این تکنولوژی بیشتر از سایر فن‌آوری‌های مشابه با قدرت هر چه تمام‌تر به کار خود ادامه دهد.
 2. امکان استفاده از بانک‌های اطلاعاتی متنوع (Multi Database) - سیستم طراحی سایت ما بصورت استاندارد از نرم افزار مایکروسافت SQL SERVER استفاده می‌کند که همین ویژگی بر گستره قابلیت‌های آن به شکل فزاینده‌ای می‌افزاید. اما به دلیل عدم محدودیت در استفاده از بانک‌های اطلاعاتی سیستم طراحی‌سایت ما این امکان را می‌دهد که بر اساس نوع پروژه و حجم اطلاعات از بانک‌های اطلاعاتی دیگر نیز استفاده شود. تجربه استفاده از بانک‌های MYSQL و ORACLE در این سیستم مبین این قابلیت کلیدی‌ می‌باشد. همچنین این سیستم توانایی انطباق صدرصدی با دیتابیس کلود در مایکروسافت آژور و سایر کلود ها را دارد.
 3. بومی‌سازی (Localization) - سیستم طراحی سایت مجتمع فنی میرعلوی به گونه‌ای طراحی شده است که امکان تغییر زبان و بومی‌سازی محتوای آن با نصب بسته‌های زبانی به راحتی صورت گیرد. هم‌اکنون بسته‌های زبانی اکثر زبان‌ها برای سیستم طراحی سایت وجود دارد لذا برای توسعه پرتال به سایر زبان‌ها صرفا با انتخاب بسته زبانی مورد نظر و نصب آن در پرتال فرآیند بومی‌سازی انجام می‌شود.
 4. معماری چندلایه -  بهره‌گیری از معماری چندلایه (Multi-Layer Structure) به عنوان یک اصل اساسی در طراحی نرم‌افزار و استقلال عملیاتی لایه دسترسی به اطلاعات، لایه منطقی و بستر برنامه نویسی نرم افزار و واسط گرافیکی باعث شده اسست ضمن حقظ یکپارچگی کامل علاوه بر بالا بردن سطح امنیت نرم‌افزار و جلوگیری از تهدیدهای ناشی از طراحی تک لایه، قابلیت‌های نرم‌افزار برای توسعه چه از لحاظ کارکرد و چه از لحاظ ساختار گرافیکی افزایش یابد.
 5. یکپارچگی با سایر نرم‌افزارها - یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک نرم‌افزار موفق امکان اتصال و برقرار ارتباط با سایر نرم‌افزارها و بانک‌های اطلاعاتی موجود در یک سازمان یا شرکت است. بستر برنامه‌نویسی پرتال به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند با اکثر نرم‌افزارهای متداول سازمانی ارتباط برقرار کرده و با استفاده از این ویژگی به تبادل اطلاعات با این دست از نرم‌افزارها بپردازد. این مهم باعث ایجاد سطح بالایی از یکپارچگی و ارائه انواع سرویس‌ها از طریق پرتال می‌شود.
 6. انعطاف و مقیاس پذیری (Scaling) - ساختارماژولار (modular structure) این امکان را به کاربر می‌دهد تا متناسب با نیاز خود و انتخاب و نصب طیف عظیمی از ماژول‌هایی که هر کدام کاربری تازه‌ای به پرتال می‌بخشد، نیاز خود را برای رسیدن به اهداف سازمانی مشخص خود مرتفع سازد. با توجه به حوزه وسیع انتشار نرم‌افزار و تخصص تیم ما در توسعه ماژول ها برای طراحی سایت، اکثر راه‌حل ها در قالب ماژول ارائه شده است و علاوه بر این‌ها امکان توسعه  و طراحی ماژول برای نیازهای خاص نیز به خوبی در نرم‌افزار دیده شده است.
 7. توارث زیرپرتال‌ها (sub/child portal) - این خاصیت پرتال بنا به اقرار اکثر کارشناسان حوزه فناوری یکی از بی‌بدیل ترین خصوصیات نرم‌افزاری محسوب می‌شود. با استفاده از این ویژگی با یکبار نصب نرم‌افزار می‌توان به تعداد نامحدود زیر پرتال تولید کرد. این زیرپرتال‌ها که خاصیت‌های کلی خود را از پرتال اصلی به ارث می‌برند در عمل می‌توانند کاملا مستقل دارای ساختار گرافیکی، ماژولی، محتوایی و دارای طیف اختصاصی کاربران و سطوح دسترسی باشند. مدیریت پرتال مرکزی دارای نظارت عالیه بر تمام زیرپرتال‌ها می‌باشد اما از نظر مدیریت اجرایی، زیرپرتال‌ها می‌توانند مدیریت خاص خود را داشته باشند.
 8. ارائه سطوح دسترسی بر مبنای ساختار سازمانی - یکی از مهم‌ترین قابلیت‌‌های نرم‌افزار امکان تعریف گروه‌های کاربری متفاوت و نامحدودا و همینطور تعریف نقش ایشان در نرم‌افزار و ارائه سطوح دسترسی مشخص برای هر نقش یا کاربر می‌باشد. این مهم شرایطی را فراهم می‌کند تا ساختار سازمانی و سیاست‌های مدیریت به راحتی از طریق تعریف سطوح دسترسی میسر باشد.
 9. سامانه ثبت عملکرد - این پرتال مجهز به یک سامانه قدرتمند ثبت عملکرد می‌باشد که امکان ذخیره‌سازی فعالیت کاربران، تغییرات نرم‌افزار، عملکرد مدیران سایت و زیرپرتال‌ها را میسر می‌سازد. این سامانه کنتر ل و نظارت پرتال را به معنای واقعی آن میسر می‌سازد. این سامانه امکان سفارشی سازی وضعیت ثبت عملکرد را نیز داراست و می‌تواند بر اساس سیاست‌های مدیریت پرتال تغییر کند. گزارش‌گیری بر اساس زمان و نوع فعالیت نیز از دیگر امکانات این سامانه می‌باشد
 10. سامانه آدرس‌دهی بهینه صفحات (Friendly URL) - این سامانه برای هر یک از صفحات پرتال آدرس قابل درکی ایجاد می‌کند که ساختار جستجوی صفحات را در موتورهای جستجو به طرز چشم‌گیری ارتقا می‌بخشد
 11. تنوع ساختار گرافیکی: همان‌طور که قبلا اشاره شد نرم‌افزار از یک زیربنای چندلایه در طراحی بهره می‌برد. یکی از قلبلیت‌هایی که این ساختار به نرم‌افزار می‌بخشد امکان دارا بودن ساختار گرافیکی متنوع است. نرم افزار می‌ةواند دارای چندین پوسته ظاهری باشد و بنا به نظر مدیران در بخش‌های مختلف به کار روند و یا در دور‌های زمانی مختلف و متناسب با تشخیص مدیریت به‌عنوان پوسته اصلی استفاده شوند.
 12. خاصیت ثبت نسخه ها (versioning): این خاصیت پرتال باعث می‌شود تمام محتوای ویرایش شده پرتال در بخش‌های مختلف همراه با نسخه‌های اولیه ذخیره شوند و در صورت نیاز به استفاده از نسخه‌های قبلی این امکان وجود داشته باشد که نسخه‌های قبلی بازگردانی شوند. نسخه‌های ویرایش شده بر اساس تاریخ ویرایش در بخش مدیریت محتوای همان بخش موجود می‌باشد و کافیست کاربر با کلیک روی محتوای مورد نظر آن را بازگردانی نماید
مشتریان ما ویژه‌اند و موجب شده‌اند خدمات ما نیز ویژه باشد

بدون نیاز به دانش فنی

 

آیا رشته تخصصی شما کامپیوتر نیست؟ هیچ مشکلی ندارد ما مشتریانی داریم که با فضای مجازی غریبه بوده‌اند، ما مشتریانی داریم که تحصیلات دانشگاهی ندارند ولی سایت خود را مدیریت می نمایند

توضیحات بیشتر »

میهمانی بزرگ سال اول

 

برای میزبانی سایت خود روی سرورهای قدرتمند ما که در ایران و خارج موجود است سال اول میهمان ما هستید و هیچ هزینه ای برای پرداخت نمی کنید. خرج این میهمانی برای ما حدود 350 هزار تومان است:).

توضیحات بیشتر »

بهینه برای موتورهای جستجو

 

مشتری هر کدام از پکیج‌های ما باشید ما سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کرده ایم. بدون اینکه شما خبر داشته باشید. سایت شما ویترین و نمونه کار ماست. ما ویترین مان را زیبا می چینیم!

توضیحات بیشتر »

طراحی ریسپانسیو

 

سایت شما بدون اینکه هزینه ای اضافه برای بهینه شدن در موبایل و تبلت پرداخت کنید بصورت ریسپانسیو و واکنش گرا آماده است. درصد زیادی از بازدیدکنندگان وبسایت از موبایل یا تبلت استفاده می کنند

توضیحات بیشتر »

سایت های چند زبانه

 

ما معماری سایت های خود را بصورت چندزبانه بنا نهاده ایم. سایت شما بدون اینکه نیاز به پرتال اضافه ای باشد بصورت کاملا اصولی و دقیق قابلیت چندزبانه بودن را دارد. مدیریت زبان های بعدی هم باشماست.

توضیحات بیشتر »

دارای پیش‌خوان و پنل قوی

 

پنل مدیریت ما بسیار قدرتمند، قوی و کاملا کاربرپسند و قابل کنترل است. تغییرات را همان لحظه می توانید مشاهده نمایید. به تمام ابزارها دسترسی دارید و به راحتی یک درگ و دراپ سایت را کنترل می کنید.

توضیحات بیشتر »

جدیدترین تکنولوژی وب

 

معماری سایت‌های ما طبق جدیدترین تکنولوژی‌های وب می باشد: HTML5, CSS3, JQuery, Ajax, ASP.NET MVC, SQL Server, EntityFramework, Petapoco, ... ما راز بقای خود را آپدیت بودن خود می‌دانیم

توضیحات بیشتر»

یک پیشنهاد رد نشدنی

 

شما در صورتی که به ویترین مشتریان ما اضافه شوید. با یک هزینه‌ی فوق‌العاده پایین نسبت به امکاناتی که دریافت می کنید می توانید در صنف یا حوزه خود در وب پادشاهی کنید. همچنین می توانید با ما کسب درآمد نیز داشته باشید!

توضیحات بیشتر »

پشتیبانی حرفه ای

 

ما بسیار به پشتیبانی معتقدیم و یکی از منوهای اصلی ما پشتیبانی است. راه های مختلفی را برای پشتیبانی شما آماده کرده ایم تا بدین وسیله خیال شما را راحت کنیم. ما در کنار شما هستیم

توضیحات بیشتر »


80 ویژگی کاربردی

هر کدام از پکیج‌های طراحی سایت ما را انتخاب کنید ما 80 ویژگی خاص از یک وبسایت را به شما خواهیم داد که موجب می‌شود مدیریت و بروزرسانی سایت شما بسیار آسان گردد و همچنین سایت نیز برای موتورهای جستجو بهینه گردد.

ما می‌دانیم یکی از دغذغه‌های اصلی شما نحوه‌ی پشتیبانی ما می‌باشد. برای اطمینان خاطر شما روش‌های مختلفی برای پشتیبانی ایجاد کرده‌ایم تا تجربه ای خوشایند از خدمات ما داشته باشید. همچنین می‌توانید نظر سایر کاربران و مشتریان ما را نیز مطالعه نمایید.