• دیپلم گرافیک رایانه

 • دیپلم گرافیک رایانه
 • روزهای برگزاری

  • شنبه
  • دو شنبه
  • چهار شنبه
 • نحوه برگزاری

  حضوری و غیر حضوری
 • طول دوره

  6 ماه
 • هزینه دوره

  8,400,000ريال تومان
 • مشاوره رایگان

شرایط دریافت دیپلم گرافیک رایانه

دیپلم گرافیک رایانه چیست و تا چه حد با آن آشنایی دارید؟ آیا هنوز خاطرات خوش کودکیتان را که در قاب تلویزیون برای شما به نمایش گذاشته می شد. را به خاطر دارید؟ باید به شما بگویم تصویر سازی و انیمیشن سازی یکی از نمونه کارهای گرافیک رایانه ای است. که این روزها به شکل جدی تر و جذاب تری در حال دنبال شدن است. دیپلم گرافیک رایانه به دو دسته دسته بندی می شود. گرافیک کامپیوتری تعاملی و گرافیک کامپیوتری غیر تعاملی این تقسیم بندی را نشان می دهد. در گروه اول کاربر به سادگی می تواند با عناصر خلق شده ارتباط برقرار کند. و این امر به وسیله سخت افزارهای که با نرم افزارها در ارتباط است. شما زمانی که دسته های بازی را به دست می گیرید. و به بازی می پردازید یک نوع گرافیک تعاملی را به انجام رسانده اید. حال در گرافیک غیر تعاملی شما هیچ دستی بر روی اثر گذاری انیمیشن های ساخته شده ندارید. آن ها بدون دخالت شما با یک سری برنامه نویسی های مشخص قاعدتاً روال کاری خود را دنبال می کند. اگر با رشته دیپلم گرافیک رایانه تا حدودی آشنا شدید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم. تا پیرامون بازار کار دیپلم گرافیک رایانه و شرایط اخذ و قیمت دیپلم گرافیک رایانه مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. اگر می خواهید بعد از دیپلم گرافیک رایانه در این رشته به ادامه تحصیل بپردازید. به شما توصیه می کنیم با ما همراه شوید.

اطلاعاتی پیرامون دیپلم گرافیک رایانه

گرافیک رایانه‌ای یا گرافیک کامپیوتری یکی از شاخه‌های علوم رایانه است. که به ترسیم، تغییر و کار با تصاویر به شیوه‌های محاسباتی و رایانه‌ای اقدام می کند. گرافیک رایانه‌ای یکی از پرجاذبه‌ترین و وسیع‌ترین کاربردهای رایانه در دنیای مدرن امروز به شمار می آید. به گونه ای که تنوع بسیار گسترده آن را در بازی و انیمشین های ها به راحتی می توانید مشاهده کنید. تقاضا برای این حرفه در بازار به قدری زیاد است. که گرافیست های حرفه ای به راحتی وارد بازار کار می شوند. این امر به دلیل تقاضای بالای مصرف کننده است. که هر روز به دنبال بازی و یا کارتن جدید است. بازی‌های رایانه‌ای، برنامه‌های ساخت پویانمایی دوبعدی و سه‌بعدی، شبیه‌سازی های محاسباتی و پردازش تصاویر را می‌شود به‌عنوان چند نمونه از کارهای گرافیک رایانه ای نام برد. از واژه گرافیک رایانه ای بیشتر برای چیزهای در کامپیوتر استفاده می شود که شبیه متن و آهنگ نیست. • نمایش و دست‌کاری داده‌های تصویری به وسیله کامپیوتر و ساخت بازی و انیمیشن یکی از کارهای گرافیک رایانه ای است. • فناوری‌ها و ابزار مختلفی که برای تغییر دادن عکس به کار برده می شود. • شاخه‌ای از علوم کامپیوتر که به بررسی روش‌هایی برای بازسازی و تغییر محتوای تصویری می‌پردازد.

شغل آینده شما بعد از دیپلم گرافیک رایانه

زمانی که شما دیپلم گرافیک رایانه را در دست داشته باشید. به سادگی می توانید راهی دانشگاه شوید. بدون تردید برای کسب درآمد بیشتر هر کسی نیاز به تحصیلات دانشگاهی دارد. تا بتواند بازار کار را به دست بگیرد. این رشته زمانی برای شما کارآمد می شود. که بتوانید در یکی از رشته های ساخت موشن گرافیک و یا انیمیشن با افراد بزرگ و سرشناس و یا حتی شرکت های کوچک سفارشی ساز مشغول به کار شوید. این امر به صورت پروژه ای در طول دوره مشخص دنبال می شود. و بعد از اتمام دوره مقرر شما می توانید به کسب درآمد بپردازید. البته کارهای دیگری شبیه به طراحی پوسترهای تبلیغاتی نیز در پیش روی شما قرار دارد. شما می توانید برای فرهنگ سراها و یا فیلم های سینمایی مشهور درست شبیه افراد حرفه ای به طراحی تراکت های تبلیغاتی و پوسترهای جذاب بپردازید. این مهم حتی در شکل های کوچک تر شبیه طراحی یک منو برای یک رستوران نیز برای شما قابل کار کردن است. اگر شانس با شما یار باشد می توانید در کارهای پروژه ای با تیم های بزرگ مشغول به کار شوید. و دست به انیمیشن سازی بزنید و به یک منبع در آمد بسیار بالا دست پیدا کنید. که این امر برای بازی های کامپیوتری هم همین روال را برای شما در پی دارد. پس به جرئت می توانیم بگویم بازار کار بعد از اخذ دیپلم گرافیک رایانه بسیار گسترده است. و شرایط کاری بسیار متنوعی در پیش روی شما باز است. خلاقیت و داشتن فکر باز در این رشته بسیار به شما برای خلق ایده های جدید کمک می کند. به جرئت می توانیم بگویم برای کسانی که مدام با کامپیوتر و گوشی در ارتباط هستند این رشته بسیار کارآمد و مفید خواهد بود.

کلام آخر پیرامون دی��لم گرافیک رایانه ای

همان طور که در طی مقاله پیش رو مطالعه کردید بعد از اخذ درس های دیپلم گرافیک رایانه ای شما می توانید. به مدرک تحصیلی دیپلم گرافیک رایانه ای به راحتی دست پیدا کنید. از آنجایی که دنیای مدرن امروز در کامپیوتر و نرم افزارهای همراه آن غرق شده است. به جرئت می توانیم بگویم بازار کار بسیار گسترده ای بعد از اتمام دوره تحصیلات شما در پیش رویتان قرار دارد. شما می توانید با شرکت های بزرگ یا مؤسسات خصوصی کوچک وارد کار شوید. و کارهای فوق العاده ای را به ثبت برسانید. این مهم می تواند از ساخت یک پوستر تبلیغاتی برای شما آغاز شود. تا روند ساخت یک بازی کامپیوتری که هر کدام مزیت های خاص خود را به همراه دارد. فارغ از بحث فان و سرگرمی رشته دیپلم گرافیک رایانه ای می توانیم بگویم. برای آموزش های حرفه ای نیز از این مهم بسیار استفاده می شود. بدون تردید همه شما با این مهم آشنایی دارید که خلبان ها برای سپری کردن. دوره آموزشی خود پیش از پرواز به بازسازی تمامی آن لحظات روی زمین می پردازند. از همین رو با خلق نرم افزارهای آموزشی نیز می توانید گامی مهم برای پیش برد اهداف خود بردارید. بدون تردید بعد از فارغ التحصیل شدن شما در رشته دیپلم گرافیک رایانه ای به راحتی می توانید. به منبع درآمد بسیار خوبی دست پیدا کنید. امید است مطالب پیش رو در راستای آشنایی بیشتر شما عزیزان با دیپلم گرافیک رایانه ای و شرایط اخذ این مدرک برای ورود به بازار کار مورد توجه شما عزیزان قرار گر��ته باشد.

0
0

سعید عظیمی

تشکر از مجموعه خوبتون واسه خدماتی که ارائه میده واقعا عالی هستین


0
0

مشاور آموزشی

با سلام خدمت آقای عظیمی عزیز

وظیفه ما ارائه بهترین خدمات به شما هست،

ممنون از اینکه مجموعه ما را انتخاب کردید.


0
0

مهدی مقصودیه

قیمت ؟


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر حدود ۶ میلیون تومان


0
0

محمود

سلام من مدرکمو خیلی راحت گرفتم، تشکر میکنم ازتون


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر خدمت شما‌، ممنونیم از نظر خوبتان


0
0

motahere

تبریک میگم بهتون بابت خدمات عالی ای که دارید


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر خدمت شما‌، ممنونیم از نظر خوبتان

نوشتن یک نظر

در این فرم اطلاعات شما را ذخیره می‌کنیم تا بتوانیم نظرات شما را ثبت کنیم. برای مشاهده قوانین به صفحات حریم خصوصی و شرایط استفاده مراجعه کنید
افزودن نظر