• دیپلم مدیریت خانواده

 • دیپلم مدیریت خانواده
 • روزهای برگزاری

  • یک شنبه
  • سه شنبه
 • نحوه برگزاری

  9:00 الی 12:00
 • طول دوره

  6 ماه
 • ظرفیت کلاس

  20
 • هزینه دوره

  5,000,000ريال تومان
 • مشاوره رایگان

دریافت دیپلم مدیریت خانواده

دیپلم مدیریت خانواده یکی از رشته های خدماتی کاردانش محسوب می شود. دانش آموزانی که در این رشته به کسب مهارت می پردازند. به راحتی می توانند به اصول تربیتی و دستور العمل های اخلاقی فرزندان خود مشرف شوند. رعایت اصول و نکات ایمنی در خانواده و تنظیم اقتصاد نیز از پارامترهای است. که در حوزه مدیریت خانواده به دانش آموزان آموزش داده می شود. در همین راستا می توانیم به مهارت های همچون بافتني، شستشو، اتو كاري، تعمير لوازم خانگي، گل آرايي، عروسك دوزی، گل دوزي، تزيين منزل و پخت و پز غذا و پذيرايي و پرستاري از بیمار و آراستگي در خانواده و نظافت منزل نیز اشاره داشته باشیم. پس این را به یاد داشته باشید که با کسب مهارت در رشته دیپلم مدیریت خانواده شما می توانید مهارت های بسیار متمایزی را کسب کنید. از آنجایی که این رشته بسیار پر طرفدار است. و به راحتی با اخذ دیپلم مدیریت خانواده می توانید راهی دانشگاه شوید. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا پیرامون درس های دیپلم مدیریت خانواده و شرایط اخذ این مدرک تحصیلی مطالبی را با شما عزیزان در میان بگذاریم پس با ما همراه باشید.

ويژگي رشته دیپلم مدیریت خانواده

اگر فارغ از بحث درس به زندگی شخصی خود بسیار اهمیت می دهید. باید به شما بگویم رشته مدیریت خانواده همان طور که از نام آن مشخص است. یکی از رشته های است که هنر خانه داری و فنون بسیار زیادی را در راستای مسائل زندگی به شما آموزش می دهد. از آنجای که برای تحکیم بنای خانواده دانستن نکاتی کلیدی و با اهمیتی در این راستا آموزش داده می شود. این رشته به حفظ و حراست ارزش های جامعه و شایستگی های برای سازندگی و شخصیت والای انسانی نیز می پردازد. پس می توانیم بگویم فارغ از بحث درس و دانشگاه و یا حتی دیپلم مدیریت خانواده شما می توانید. به کسب مهارت های لازم برای شروع یک زندگی موفق در زندگی شخصی خود بپردازید.

جهت اخذ دیپلم رسمی می توانید از مهارت های این رشته استفاده کنید.

بازار کار بعد از اخذ دیپلم مدیریت خانواده

هر رشته تحصیلی بعد از اینکه شما در آن فارغ التحصیل شوید. بازار کار بسیار خوبی را برای شما رقم می زند. این مهم برای شما شکل بهتری به خود می گیرد اگر بعد از طی کردن. درس های دیپلم مدیریت خانواده و اخذ دیپلم مدیریت در خانواده بتوانید به دانشگاه نیز راهی شوید. باید به شما بگویم کارهای از قبیل شغل های عنوان شده در ادامه در پیش روی شما قرار دارد. • سرپرستي و مديريت كارگاه هاي گل سازي. • مديريت كارگاه هاي آشپزي و شيريني پزي. • پرستاري و نگه داري بيماران، سالمندان. • مديريت و سرپرستي سالن هاي آرايش و زيبايي به عنوان یک کارفرما. • خياطي، گل دوزي، حاشيه دوزي لباس های مجلسی. • طراحي و گل آرايي منازل و مجالس، سفره عقد و فعالیت در بخش هتل داری بخش دیزاین. • مديريت فروشگاه هاي گل هاي طبيعي و مصنوعي به صورت خصوصی یا شرکتی. • مربي مهدهاي كودك و كودكستان ها.

بعد از اخذ دیپلم مدیریت خانواده چگونه می توانیم ادامه تحصیل بدهیم؟

قیمت دیپلم مدیریت خانواده، رشته های کاردانش و فنی و حرفه ای نسبت به رشته های نظری شما را سریع تر به دانشگاه راهی می کند. دلیل این امر متقاضی کمتری است که نسبت به رشته های نظری در پیش روی شما قرار دارد. اما این را به یاد داشته باشید که بازار کار رشته های کاردانش و فنی و حرفه ای بعد از اخذ مدرک معتبر و قانونی بسیار داغ است.

دانشگاه های فنی و حرفه ای

دانشگاه های فنی و حرفه ای یا همان آموزشکده های فنی یکی از راه های است. که شما می توانید از طریق آن به اخذ مدرک فوق دیپلم رشته مدیریت خانواده بپردازید. برای این منظور نیاز است در آزمونی که سالانه شبیه به آزمون سراسری برگزار می شود. شرکت کنید و به ادامه تحصیل در این دانشگاه بپردازید.

دانشگاه جامع علمی کاربردی

یکی از ساده ترین راه های که شما می توانید به سرعت وارد دانشگاه شوید. دانشگاه های علمی و کاربردی است. شما بعد از اینکه دیپلم مدیریت در خانواده را کسب کردید. می توانید راهی دانشگاه شوید. برای این منظور کافی است ریز نمرات و مدرک دیپلم خود به همراه سایر مدارک شناسیتان را به موسسه های جامع علمی کاربردی تحویل دهید. و مشغول به تحصیل در بازه زمانی مشخص شوید.

دانشگاه سراسری یا آزاد

اگر تمایل به حضور در دانشگاه های سراسری و آزاد داشته باشید. باید به موسسه های آموزشی برای تطبیق دادن دروس فنی و کاردانش خود با درس های نظری بپردازید. سپس در صورت نیاز درس های مرتبط با آن رشته را از طریق گروه های مخصوص نظری پاس کنید. سپس در آزمون سراسری یا آزاد که سالانه برگزار می شود شرکت کنید. و برای اخذ مدرک فوق دیپلم به ادامه تحصیل بپردازید. البته در برخی از دانشگاه ها ادامه تحصیل به صورت پیوسته در دوره کارشناسی نیز برای شما فراهم است.

کلام آخر پیرامون دیپلم مدیریت خانواده

همان طور که در طی مقاله پیش رو مطالعه کردید. فارغ از بحث درس و دانشگاه دنیای مدرن امروز و پیچیدگی های همراه آن طلب می کند. تا به کسب مهارت های در زمینه زندگی مشترک خود بپردازیم. این امر فراهم نمی شود مگر با آموزش و تقویت کیفیت آموزش که از طریق رشته مدیریت خانواده برای شما عزیزان فراهم است. شما علاوه بر داشتن مدرک دیپلم می توانید به تحصیلات دانشگاهی خود بپردازید. و از طریق این رشته به داشتن یک خانواده سالم نیز با برنامه ریزی و مدیریت بپردازید. این رشته به دختر خانم ها کمک می کند. که به خود اشتغالی در حوزه های خانگی با کمترین هزینه ممکن بپردازند. مدیریت و برنامه‌ریزی امور خانواده، مهارت سالم زیستن و هنر در خانه سه استاندارد مهارتی این رشته محسوب می شود. امید است از طریق کسب مهارت در این رشته بتوانید. به تربیت نیروی انسانی لایق و شایسته در کانون گرم خانواده خود بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کسب مدرک دیپلم مدیریت خانواده می توانید. به وب سایت میر علوی در این راستا مراجعه کنید. سپس با مشاورین بخش آموزش ارتباط برقرار کرده. و اطلاعات لازم در این راستا را جویا شوید.

[EasyDNNnewsLocalizedText:Tags]: [EasyDNNnews:Tags separator=""]
[EasyDNNnews:IfExists:ArticlePreviousNext]
[EasyDNNnews:IfExists:PreviousArticleLink]
[EasyDNNnewsLocalizedText:PreviusArticle] [EasyDNNnews:PreviousArticleTitle]
[EasyDNNnews:EndIf:PreviousArticleLink] [EasyDNNnews:IfExists:NextArticleLink]
[EasyDNNnewsLocalizedText:NextArticle] [EasyDNNnews:NextArticleTitle]
[EasyDNNnews:EndIf:NextArticleLink]
[EasyDNNnews:EndIf:ArticlePreviousNext]
[EasyDNNnews:ArticleMaps] [EasyDNNnews:EventRegistration:ListOfAttendants] [EasyDNNnews:DocumentList] [EasyDNNnews:Links]
0
0

سید امیرحسین راستکار

مباحث خوبی داره قیمتش رو میخام بدونم و اینکه ممنونم از سایت خوبتون


0
0

مشاور آموزشی

با سلام و وقت بخیر، در ابتدای صفحه مشخص است

نوشتن یک نظر

در این فرم اطلاعات شما را ذخیره می‌کنیم تا بتوانیم نظرات شما را ثبت کنیم. برای مشاهده قوانین به صفحات حریم خصوصی و شرایط استفاده مراجعه کنید
افزودن نظر