طراحی سایت
web design

سوال: آیا طراحی سایت کافی است؟

پشتیبانی سایت از طراحی آن مهم تر است

ما خدمات تخصصی برای پشتیبانی وبسایت ارائه می دهیم

ممکن است شما سایت داشته باشید ولی در جایگاه واقعی خود در فضای آنلاین نباشید. جای یک متخصص در سایت شما خالی است

به قول معروف "طراحی سایت پایان کار نیست بلکه آغاز یک تعهد است" ما همواره در مجتمع فنی میرعلوی به این جمله پایبند هستیم. و معتقدیم در هر صنعتی از جمله طراحی سایت خدمات پس از فروش از خود فروش مهم‌تر است. 

در راستای ایجاد یک تجربه کاربری مناسب در دریافت خدمات پشتیبانی وبسایت ما همواره سعی می‌کنیم پاسخگوی مشتریان خود باشیم و خدمات مناسبی برای نگهداری و پشتیبانی وبسایت های طراحی شده ارائه دهیم.

ما ۱۵ سال است که در زمینه طراحی سایت و پشتیبانی سایت فعال هستیم. و اکنون مفتخریم که یکی از شرکت های پیشرو در زمینه ارائه خدمات سایت هستیم. یکی از خدماتی که جای خالی آن به شدت در ایران احساس می شود خدمات تخصصی پشتیبانی وبسایت می باشد و ما در راستای پر کردن این خلع آماده ارائه خدمات پشتیبانی تمام وبسایت ها می باشیم. چه طراح سایت این وبسایت ها ما باشیم و چه ما نباشیم.

پس از طراحی سایت یک سری خطاها و مشکلات منطقی و اجتناب ناپذیر در هر وبسایتی بوجود می آید که رفع آن نیازمند یک فرد متخصص می‌باشد و این خطاها همانطور که اشاره شد اجتناب ناپذیر و وابسته به سیستم خاصی نیست. 

درخواست تغییر در کدهای سایت شما توسط ما بررسی شده و در صورت توافقات تغییر در کدهای سایت نیز انجام خواهد شد البته شما می توانید با مشاهده نمونه های مشابه انجام شده در دپارتمان طراحی سایت ما درخواست سیستم های مشابه طراحی سایت را نمایید. بدین صورت ساختار و کدنویسی سیستم شما منطبق با ساختار سایت های طراحی شده توسط ما شده و خیال شما بابت پشتیبانی سایت راحت خواهد شد.